Vastuvõtu tingimused ja kord

Tõrva Gümnaasiumi 10.klassi õpilaste vastuvõtu kord

1. Tõrva Gümnaasiumis õpinguid jätkata sooviva õpilase lõputunnistusele kantud hinded ja käitumishinne peavad olema vähemalt rahuldavad.
  2. Põhikooli lõpueksamite hindamistulemused peavad kõikides ainetes olema vähemalt 50% maksimaalsest tulemusest.
  3. Õpilased, kelle põhikooli lõputunnistusele kantavate hinnete keskmine on vähemalt 4,0 võetakse sooviavalduse esitamisel automaatselt 10.klassi õpilaste nimekirja.
  4. Vabade kohtade olemasolul konkureeritakse vabadele kohtadele pingerea alusel, mis koostatakse lõputunnistuse keskmiste hinnete alusel. Vabale kohale konkureerija lõputunnistuse hinnete keskmine peab olema vähemalt 3,75.

Dokumentide esitamine

1. Tõrva Gümnaasium registreerib 10.klassi astuda soovijaid kooli kantseleis 26.juunist kuni 30.juunini 2023.
  2. Registreerimisel tuleb esitada:
    1. põhikooli lõputunnistus ja hinneteleht;
    2. taotlus (saab alla laadida jalink opens on new page täita);
    3. foto õpilaspileti jaoks;
    4. foto õpinguraamatu jaoks;
    5. suuna ja valikainete soovid (saab alla laadida ja täita)link opens on new page.link opens on new page
  3. 10.klassi vastuvõetud õpilaste nimekiri suletakse 30.juuni 2023 ja avalikustatakse kooli kodulehel.
  4. Kui kooli 10.klassis on pärast vastuvõetud õpilaste nimekirja kinnitamist vabu kohti, siis võib kool eespool sätestatud tingimustel täiendavalt õpilasi vastu võtta.

Tõrva Gümnaasiumisse kaugemalt õppima asujatele pakub kool majutust uues õpilaskodus.

Avaldatud 10.05.2022. Viimati muudetud 09.01.2024.